Ofertă acceptată Cumpărare directă

Enap 1.25mg/ml+Hidrocortizon 19,6 mg/5ml+Marcaine Heavy 5mg/ml+Miofilin 24mg/ml+Memotal 1g/5ml

Număr anunț
DA40562357
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.579,92 RON
Valoare atribuită
3.579,92 RON
Data publicării
05.06.2026 11:29
Termen limită
10.06.2026 17:00
Data finalizării
08.06.2026 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.579,92 RON

din 3.579,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.