Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chei tachelaj, lanț zincat
- Număr anunț
- DA22688759
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- KINETECH DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO17910930)
- Cod CPV
- 42416300-8 · Dispozitive de ridicare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890 RON
- Valoare atribuită
- 1.890 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 10:36
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.890 RON
din 1.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro