Ofertă acceptată Cumpărare directă

Obiecte inventar PNLPM

Număr anunț
DA22687897
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221160-6 · Tavi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
711,21 RON
Valoare atribuită
711,21 RON
Data publicării
27.03.2019 10:01
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

711,21 RON

din 711,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.