Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC CIRCULAR 350X32

Număr anunț
DA22685796
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Furnizor / câștigător
STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI RO4693120)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121 RON
Valoare atribuită
121 RON
Data publicării
27.03.2019 08:16
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121 RON

din 121 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.