Ofertă acceptată Cumpărare directă

Punga de voma igienica cu gel

Număr anunț
DA22685263
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
34741600-9 · Pungi pentru rau de avion (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,80 RON
Valoare atribuită
118,80 RON
Data publicării
26.03.2019 16:58
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,80 RON

din 118,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.