Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICAREA TEHNICA PERIODICA A CAZANELOR AVAND P<400KW CONFORM PRESCRIPTIILOR TEHNICE ISCIR SE EFEC
- Număr anunț
- DA22653459
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. ANTIM IVIREANUL (CUI 25570961)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI RO26594209)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 14:57
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480 RON
din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro