Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci galbeni polipropilena pentru deseuri medicale capacitate 120 L

Număr anunț
DA22686200
Autoritate contractantă
Giurgiu Servicii Locale S. A. (CUI RO31039442)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68 RON
Valoare atribuită
68 RON
Data publicării
27.03.2019 08:43
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68 RON

din 68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.