Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente protectie si lucru

Număr anunț
DA22685689
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL IULIAN ANTONESCU BACAU (CUI 15412883)
Furnizor / câștigător
RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
Cod CPV
18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.676,20 RON
Valoare atribuită
3.676,20 RON
Data publicării
27.03.2019 08:02
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.676,20 RON

din 3.676,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.