Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale si unelte

Număr anunț
DA22693149
Autoritate contractantă
EDIL SAL PREST (CUI 36443211)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.223,11 RON
Valoare atribuită
1.223,11 RON
Data publicării
27.03.2019 13:39
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.223,11 RON

din 1.223,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.