Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTUS CERNEALA EPSON L100 / 200 K/C/M/Y

Număr anunț
DA22691460
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN GRIGORESCU (CUI 4300884)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148 RON
Valoare atribuită
148 RON
Data publicării
27.03.2019 12:21
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148 RON

din 148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.