Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa

Număr anunț
DA22687115
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE GIURGIU (CUI 24582550)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,05 RON
Valoare atribuită
61,05 RON
Data publicării
27.03.2019 09:29
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,05 RON

din 61,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.