Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4

Număr anunț
DA22686897
Autoritate contractantă
APIA - Centrul Judetean Arges (CUI 23134320)
Furnizor / câștigător
EXPERT OFFICE 2008 SRL (CUI RO24115628)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.225 RON
Valoare atribuită
3.225 RON
Data publicării
27.03.2019 09:19
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.225 RON

din 3.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.