Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLASTILINA ECADA 12CULORI (84012)
- Număr anunț
- DA22686646
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,80 RON
- Valoare atribuită
- 16,80 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 09:08
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16,80 RON
din 16,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro