Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet birotica
- Număr anunț
- DA22685678
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.707,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.707,30 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 07:59
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.707,30 RON
din 1.707,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro