Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container arhivare 5 bibliorafturi, cu capac detasabil MAS

Număr anunț
DA22685007
Autoritate contractantă
PARCHET DE PE LANGA CURTEA DE APEL IASI (CUI 16734054)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450,40 RON
Valoare atribuită
450,40 RON
Data publicării
26.03.2019 16:11
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450,40 RON

din 450,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.