Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACAJ TEGO ; SURUBURI

Număr anunț
DA22676740
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
CONCEPT CREATIV CONSTRUCT SRL (CUI RO26782962)
Cod CPV
44191100-6 · Furnir pentru placaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.676 RON
Valoare atribuită
1.676 RON
Data publicării
26.03.2019 10:10
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.676 RON

din 1.676 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.