Ofertă refuzată Cumpărare directă

materiale interioare

Număr anunț
DA22667790
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
Furnizor / câștigător
STEFALMAT SRL (CUI 19315590)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.298,69 RON
Valoare finală
1.298,69 RON
Data publicării
25.03.2019 11:33
Data finalizării
27.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.