Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MAPA PLASTIC CU ELASTIC DOSAR CARTON INCOPCIAT BIBLIORAFT PLASTI Dosar PLASTIC PERFORATOR FOLIE
- Număr anunț
- DA22664635
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- FOX IMPEX SRL (CUI RO11866127)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 738,50 RON
- Valoare atribuită
- 738,50 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 09:32
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
738,50 RON
din 738,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro