Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE UNICA FOLOSINTA 1378

Număr anunț
DA22686724
Autoritate contractantă
Liceul Gheorghe Munteanu Murgoci Macin (CUI 4165699)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,74 RON
Valoare atribuită
80,74 RON
Data publicării
27.03.2019 09:11
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,74 RON

din 80,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.