Ofertă acceptată Cumpărare directă

papetarie

Număr anunț
DA22686107
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI GALATI (CUI 39208687)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,88 RON
Valoare atribuită
274,88 RON
Data publicării
27.03.2019 08:38
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,88 RON

din 274,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.