Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mabron 100mg/2ml sol.inj+Bromhexin 2mg/ml pic.+Atracurium10mg/ml sol.inj/perf+Symbicort 320mcg/9mcg/
- Număr anunț
- DA40562021
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514,72 RON
- Valoare atribuită
- 514,72 RON
- Data publicării
- 05.06.2026 11:12
- Termen limită
- 10.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2026 07:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
514,72 RON
din 514,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro