Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE DE CURATENIE SI INTRETINERE
- Număr anunț
- DA22693222
- Autoritate contractantă
- Comuna Magiresti (Primaria Magiresti) (CUI 4353099)
- Furnizor / câștigător
- APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353,19 RON
- Valoare atribuită
- 353,19 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 13:42
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
353,19 RON
din 353,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro