Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA22690410
Autoritate contractantă
SCOALA NR. 26 "ION CREANGA" GALATI (CUI 29073841)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,68 RON
Valoare atribuită
457,68 RON
Data publicării
27.03.2019 11:35
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,68 RON

din 457,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.