Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare sistem de scurgere ape p;uviale pe strada 7 intersectie strada 6 si strada 5

Număr anunț
DA22688764
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
CRISTI COM CONSTRUCT SRL (CUI RO21044859)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.856 RON
Valoare atribuită
35.856 RON
Data publicării
27.03.2019 10:36
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.856 RON

din 35.856 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.