Ofertă acceptată
Cumpărare directă
*COLORANTI-Papanicolaou, kit de colorare, cod C15MS1017-1500
- Număr anunț
- DA22688687
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 10:33
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150 RON
din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro