Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CONECTARE INTERNET, TELEFONIE FIXA, TEL VERDE SI SERVICII TV
- Număr anunț
- DA22684975
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.473,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.473,56 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 16:07
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.473,56 RON
din 1.473,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro