Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de curatenie NUMAR DE REFERINTA: lcjv PRET DE CATALOG: 2.130,90 RON / Unitate de masura UN
- Număr anunț
- DA22683881
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI (CUI 10478976)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.130,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.130,90 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 14:54
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.130,90 RON
din 2.130,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro