Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA22682275
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZILA NR. 1 MOTRU (CUI 29552747)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.068,40 RON
Valoare atribuită
1.068,40 RON
Data publicării
26.03.2019 13:47
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.068,40 RON

din 1.068,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.