Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elaborare tema de proiectare drum ocolitor (centura ocolitoare) in Sinmartin
- Număr anunț
- DA22678497
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- BEKART SRL (CUI 26170467)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.600 RON
- Valoare atribuită
- 28.600 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:17
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.600 RON
din 28.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro