Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat
Supraveghere prin dirigintie de santier a lucrarilor de modernizare camin cultural loc. Rachita
- Număr anunț
- DA22675114
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVA (PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA JUD. TIMIS) (CUI 4712532)
- Furnizor / câștigător
- CIMPONERU Ş. MARIA - ARIADNA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34948641)
- Cod CPV
- 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.998,83 RON
- Valoare atribuită
- 19.500 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2019 08:58
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.500 RON
din 19.998,83 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 498,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.