Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere casuta postala
- Număr anunț
- DA22677783
- Autoritate contractantă
- ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244,08 RON
- Valoare atribuită
- 244,08 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 10:49
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
244,08 RON
din 244,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro