Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola eticheta 26 x 16 ( mm )
- Număr anunț
- DA22693460
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI RO1581793)
- Furnizor / câștigător
- TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
- Cod CPV
- 30199760-5 · Etichete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70 RON
- Valoare atribuită
- 70 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 13:53
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70 RON
din 70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro