Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DAS GIURGIU TONER HP279A, TONER HPQ2612 REGISTRU DE CASA
- Număr anunț
- DA22683408
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,25 RON
- Valoare atribuită
- 160,25 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 14:32
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160,25 RON
din 160,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro