Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner Brother TN3520 original
- Număr anunț
- DA22676533
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
- Furnizor / câștigător
- MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.767 RON
- Valoare atribuită
- 1.767 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 10:03
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.767 RON
din 1.767 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro