Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie 2GB DDR2 800MHz

Număr anunț
DA22687536
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
ALCO UNIVERSAL SRL (CUI RO11596384)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.105 RON
Valoare atribuită
1.105 RON
Data publicării
27.03.2019 09:46
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.105 RON

din 1.105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.