Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tastatura+Mouse
- Număr anunț
- DA22685805
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,16 RON
- Valoare atribuită
- 241,16 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 08:17
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
241,16 RON
din 241,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro