Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adaptor DisplayPort tata la HDMI mama, Lanberg, convertor Display Port la HDMI
- Număr anunț
- DA22684554
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Dolj (CUI 4941447)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36,98 RON
- Valoare atribuită
- 36,98 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 15:30
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36,98 RON
din 36,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro