Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop ASUS X541UA-DM1223T i3-7100U, 4GB, SSD256GB, Win 10 Home

Număr anunț
DA22677916
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600,84 RON
Valoare atribuită
1.600,84 RON
Data publicării
26.03.2019 10:56
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600,84 RON

din 1.600,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.