Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET GENTI PENTRU LAPTOP

Număr anunț
DA22655742
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFINTII ÎMPARATI CONSTANTIN SI ELENA (CUI 17954422)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30237270-2 · Genti pentru computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,55 RON
Valoare atribuită
365,55 RON
Data publicării
22.03.2019 08:53
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,55 RON

din 365,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.