Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit plasmafereza adult TPERef TU-304-25,KIT ADULT HF/HDF/SCUF TU-300-24 hemofiltrare
- Număr anunț
- DA22691310
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.874 RON
- Valoare atribuită
- 14.874 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 12:14
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.874 RON
din 14.874 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro