Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet fructe si legume
- Număr anunț
- DA40562845
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
- Furnizor / câștigător
- ALEGRO MARKET COMP S.R.L. (CUI 47111110)
- Cod CPV
- 03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.962,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.962,40 RON
- Data publicării
- 05.06.2026 11:57
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2026 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.962,40 RON
din 7.962,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro