Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Reactivi pentru analize de sange
- Număr anunț
- DA22688277
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655 RON
- Valoare atribuită
- 653,98 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2019 10:16
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
653,98 RON
din 655 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.