Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Morfina Zentiva 20mg/ml sol.inj*5f*1ml S (MORPHYNUM)-7337
- Număr anunț
- DA22687467
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13,38 RON
- Valoare atribuită
- 13,38 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 09:44
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13,38 RON
din 13,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro