Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clorura De Sodiu 0,9% 250 ml x 10 fl sol
- Număr anunț
- DA22686026
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233,40 RON
- Valoare atribuită
- 233,40 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 08:33
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
233,40 RON
din 233,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro