Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calypsol 50mg/ml sol.inj*5fl*10ml S (KETAMINUM)-8052
- Număr anunț
- DA22684574
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536,10 RON
- Valoare atribuită
- 536,10 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 15:32
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
536,10 RON
din 536,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro