Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medicamente si suplimente alimentare pentru susținerea activității sportive F.R.N.P.M.
- Număr anunț
- DA22681767
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- HELP NET FARMA SA (CUI RO14169353)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.416,29 RON
- Valoare atribuită
- 6.416,29 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 13:26
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.416,29 RON
din 6.416,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro