Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie

Număr anunț
DA22684516
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA CLUJ (CUI 16453440)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,75 RON
Valoare atribuită
263,75 RON
Data publicării
26.03.2019 15:28
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,75 RON

din 263,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.