Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop rola alb 120m Tork Hartie igienica alba,459 portii,2pliuri. OVER SOFT

Număr anunț
DA22682744
Autoritate contractantă
TEATRUL DE PAPUSI PUCK (CUI 4547184)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI RO17676130)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,75 RON
Valoare atribuită
229,75 RON
Data publicării
26.03.2019 14:05
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,75 RON

din 229,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.