Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servetele masa
- Număr anunț
- DA22677449
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- REAL DISTRIB SOLUTIONS SRL (CUI 36246376)
- Cod CPV
- 33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 10:37
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.290 RON
din 1.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro