Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sertare pentru frigider / congelator

Număr anunț
DA22684285
Autoritate contractantă
LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI RO15537534)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.127,43 RON
Valoare atribuită
5.127,43 RON
Data publicării
26.03.2019 15:15
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.127,43 RON

din 5.127,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.